Blog

Jak jsme hodnotili

Vážení soutěžící,

včera v noci jsem byl stejně jako mnoho z vás napnutý, jak soutěž dopadne. Výsledky jsou teď známy. Gratuluji všem oceněným a chápu i rozčarování těch, kteří se do závěrečného výběru nevešli. Úmyslně říkám, „kteří se nevešli“ a ne „kteří neuspěli“. Uspěli všichni – a to nemá být jen laciná fráze. Vytvořit dílo, které naprosto jednoznačně přesvědší všechny diváky, je nemožné. Líbí se snad VŠEM všechny Piccasovy obrazy? V porotě zasedli lidé s různými preferencemi a hodnocení bylo jen u mála příspěvků jednoznačné. Každý posuzujeme ze svého úhlu a podle svých zkušeností. Fotograf a grafik se může zaměřit na brilantní grafické provedení, obchodníka zajímá, kolik mu může taková reklama prodat a odborník na PR hodnotí, jaký má potenciál zasáhnout konkrétní cílovou skupinu.

Více »

Děkujeme, neodcházejte :)

Pozor, tento příspěvek obsahuje důležité informace pro všechny autory i kritiky, věnujte mu prosím zvýšenou pozornost.

Soutěž skončila a jako její autor a administrátor v jedné osobě děkuji vám všem, autorům i kritikům. Těší mě především to, že se celkově odehrávala v nebývale slušném duchu.
360 autorů vložilo na 1300 soutěžních příspěvků, kritici napsali neuvěřitelných 10 tisíc komentářů. Soutěžní web dopsud navštívilo více než 85 tisíc unikátních návštěvníků a bylo zobrazeno více než 650 tisíc stránek.
A i když nevyhrajete úplně všichni, platí komentář jednoho z nejvýraznějších autorů této soutěže na zdejším blogu.

Cesta bola cieľ

Věřím proto, že i ti, kteří se nakonec neumístí, nebudou času stráveného s touto soutěží litovat. Věřím, že to pro většinu vás byla zábava, užitečně strávený čas a poučení současně.

Více »

Tak nám soutěž FUJITSU končí :-(

Propagační akce pro firmu Fujitsu se, myslím, vydařila.

Trvala dost dlouho, aby se zapojilo hodně lidí. Mohli jsme vidět i slyšet spoustu pěkných i kuriózních nápadů v souvislosti s toto celosvětově známou firmou.

Více »

Výhodná koupě

Kolegové, starající se o prodej, mi poslali upozornění na zajímavý nákup.

Až do konce března k výborně vybavenému a výkonnému notebooku AMILO Xi3670 zdarma FUJITSU přidává širokoúhlý 23" Full HD LCD SL3230T. Za jedny peníze tak lze tak k noťasu dostat i pořádnou herní obrazovku.

AMILO Xi3670 je nabušená herní mašina, na které se, díky grafické kartě NVIDIA® GeForce® GT 130M (512 MB vyhrazené velmi rychlé paměti VRAM) a 18,4" displeji, dají zapařit i náročnější gamesy. Kvůli numerické klávesnici si nemusíš dělat starosti s ovládáním a vše najdeš tam, kde jsi zvyklý. O skvělý zvuk se postará integrovaný subwoofer a večer, až budeš sledovat filmy z postele, určitě oceníš i zabudované dálkové ovládání. 1,3 Mpx kamera a duální mikrofon jsou samozřejmostí.

LCDčko SL3230T s Full HD širokoúhlou 23" obrazovkou 1920×1080 je naprosto ideální pro sledování filmů a díky 2 ms odezvě, kterou oceníš zejména při hraní, tvoří ideální doplněk k noťasu. Monitoru se případně můžeš vzdát ve prospěch rodičů a použít ho jen jako dobrý argument pro otevření jejich peněženky :).

Více »

Fujitsu kvíz

Ahoooj,

udělat nějaký kvíz jsem plánovala už delší dobu, ale když už je ten konec soutěže, ráda bych otestovala vaše znalosti :-P Vymyslela jsem šest otázek.
Začínají tou úplně nejjednoduší a končí trošku složitějšími.
Informace jsem čerpala z oficiálních stránek Fujitsu, na jednu jsem přišla náhodou a některé taky odtud

Možná někteří budou namítat, že si teď ty odpovědi všichni zjistí právě na tomto blogu. A co? Přece tady nejsme jako ve škole, nejde o žádné opisování. Možná se někdo dozví věci, které vůbec nevěděl. :-)
Buď můžete psát výsledky do komentářů (formou a, c, c,..) nebo jen napsat co si o kvízu myslíte :-)
Výsledky zveřejním dnes večer/ v noci.

Více »

Stránkování