Jak na to

Zde najdeš spoustu věcí, které se ti při vymýšlení, výrobě a publikování úspěšného soutěžního příspěvku můžou hodit, at už se rozhodneš pro kterýkoli soutěžní formát.
Některé z uvedených nástrojů dokonce udělají prakticky veškerou práci za tebe.

Čím dřív se zaregistruješ a svůj příspěvek zveřejníš, tím víc stihneš sehnat hlasů od diváků a zvýšíš tak svou šanci na výhru v kategorii Hlas lidu. Příspěvků můžeš do soutěže podle pravidel poslat kolik chceš.

Nápady odjinud

Ze všeho nejdůležitější je dostat ten správný nápad. Určitě nic nezkazíš, když si nejdřív projdeš galerii Nápadů odjinud, posbíraných z internetu, a necháš se jimi inspirovat.

Nástroje a návody

Jak nastartovat kreativitu, co nejlíp svůj příspěvek pojmenovat a jaké nástroje a udělátory udělají půl práce za tebe se dozvíš v sekci Nástroje a návody.

Obrázky, loga, ikony, zvuky

Pro produkci soutěžního příspěvku se ti můžou hodit produktové obrázky, firemní loga, ikony, odkazy na fotobanky s volně použitelnými fotkami, hudba na pozadí a podobně. Najdeš je v sekci Obrázky, loga, ikony a zvuky.

Publikační weby

Jedna z podmínek soutěže daná pravidly je, že musíš svůj příspěvek publikovat na nějakém veřejně dostupném webovém serveru. Připravili jsme proto seznam míst, která můžeš pro jejich publikování využít, nemáš-li už svůj vlastní blog nebo webové stránky.

Komentáře jsou uzavřeny.