Publikační weby

V souladu s pravidly je nutné umístit soutěžní příspěvek na libovolný veřejně přístupný webový server, ať už vlastní či cizí.

Videoservery

Máš-li své vlastní webové stránky nebo blog (což vůbec není podmínkou), vlož své video i tam, ať už přímo, nebo odkazem z příslušného videoserveru.

Své čtenáře a kamarády vyzvi, ať pro tvůj příspěvek hlasují ve zdejší galerii a zvýší tak tvou šanci na výhru v divácké kategorii Hlas lidu.

Servery pro sdílení obsahu

Fotogalerie

Chceš-li se soutěže zúčastnit s reklamní fotografií nebo obrázkem a nemáš své webové stránky nebo blog, využít můžeš některou z uvedenych veřejných fotogalerií.

Stejně jako v případě videa je samozřejmě nejlepší, když „soutěžní obrázek“: vložíš nebo nalinkuješ na své vlastní webové stránky nebo blog a požádáš tam své přátele o hlasování.

Jestliže zatím nic takového nemáš, ale stejně jsi už o něčem takovém uvažoval, můžeš si vybrat některou z níže uvedených možností, všechny jsou zadarmo.

Blogy a webové stránky zdarma

Literární servery

Rozhodneš-li se do soutěže vstoupit jako textař, například s reklamním sloganem či scénářem, pak pro veřejné publikování soutěžního příspěvku připadají v úvahu – podobně jako v předchozím případě – webové stránky či blog. Využít ale můžeš i některý z následujících literárních serverů (zaregistruješ-li se tam jako autor):

Jak začít blogovat


Mysli i na to, že o případném úspěchu tvého příspěvku v soutěži rozhoduje i jak dobře (vtipně, zajímavě, přitažlivě) ho pojmenuješ. Mrkni do inspirační sekce, jak na to.

V případě, že znáš na nějaký další dobrý – nejlépe český – server, který by se dal pro publikování soutěžních příspěvků využít, šup s ním do komentářů nebo (po registraci) napiš příspěvek do zdejšího blogu.

Komentáře jsou uzavřeny.