Díla navržená komunitou do finále

Jak si pravidelní návštěvníci již určitě povšimli, objevily se v menu a v postranní liště práce doporučené zdejší komunitou porotcům do finále.
Naposledy byli vybráni i nejzajímavější autoři.

Jsou výsledkem vašich tipů na nejlepší díla. Vám všem, kteří jste nelitovali času na ohodnocení děl, autorů i kritiků, děkuji.
Seřazeny jsou podle počtu získaných bodů, kdy za 1. místo získal příspěvek 5 bodů, za 2. místo 4 body, za 3. místo 3 body a tak dále. Podle svého uvážení jsem některým příspěvkům přidal vlastní preferenční body a několik málo příspěvků mezi nominované doplnil podle svého uvážení.

V této souvislosti je dobré zdůraznit, že aktuální pořadí v galerii nominovaných prací ještě neznamená, že příspěvky na prvních místech v závěrečném hodnocení nějaké ceny získají, mohou být jen určitým vodítkem pro porotce. Ti samozřejmě mohou hlasovat i pro kterýkoli příspěvek, jenž nebyl vámi – soutěžícími a kritiky – nominován.

Upozorňuji také na momentální nedodělek, kdy při prokliku na detail příspěvku z galerie nominovaných očekávaným způsobem nefungují tlačítka „následující“ „předcházející“ apod., do galerie nominovaných z detailu příspěvku je třeba se vrátit tlačítkem ZPĚT v prohlížeči.

Komentáře RSS

Komentáře jsou uzavřeny.