O co tu jde

Umíš s počítačem víc, než jen mailovat a brouzdat po netu? Jsi kreativní typ?
Dokaž to!

Vymysleli jsme za tím účelem soutěžní hru a jsme zvědaví, do jakého levelu se dostaneš.
Vítězové poberou v několika soutěžních kategoriích ceny celkem za půl miliónu korun.
Úspěšný účastník může zvítězit i v několika z nich současně a odnést si výpočetní techniku podle vlastního výběru i za více než 100 tisíc korun.

Vyhrajou dobré nápady, vtip a šikovnost.

Co je potřeba pro výhru udělat?

  1. Vyber si jeden nebo více soutěžních formátů (video, fotku, kresbu, animaci, text, zvuk, webovou či desktopovou aplikaci).
  2. Vymysli cokoli vtipného a nápaditého na podporu značky nebo libovolného výrobku společnosti Fujitsu.
  3. Udělej to (natoč, vyfotografuj, nakresli, napiš, zahraj a zapívej, naprogramuj).
  4. Hotovou práci zveřejni kdekoli na internetu. Nevíš-li kde, podívej se sem.
  5. Zaregistruj se v některé soutěžní kategorii (uživatel domácí, profesionál nebo kritik) a pošli nám na svou práci odkaz.

Příspěvků do soutěže může každý účastník poslat libovolný počet a až do uzávěrky (15.3. 2010) je může vylepšovat. Zúčastnit se může kdokoli, bez rozdílu věku, pohlaví či státní příslušnosti.
Fantazii se meze nekladou a vtipného nápadu si ceníme víc, než technicky dokonalého zpracování.

Bez oficiálních pravidel by to nešlo, doporučujeme proto se s nimi seznámit.

Na Facebooku, Twitteru, Líbku, Lidech, Spolužácích i jinde požádej kamarády a známé, ať pro tvůj příspěvek hlasují. Zvýšíš tak svou šanci na úspěch v diváckém hlasování.

Nic tě nenapadá?

Něco sice s počítačem umíš, ale nemáš žádný nápad?
A nebo naopak, nápad by tu byl, ale neovládáš žádnou technologii?

Mysleli jsme i na to a připravili inspirační sekci. Najdeš v ní jak nejrůznější nápady, tak odkazy na internetové nástroje a zdroje, s jejichž pomocí i jako laik dokážeš soutěžní příspěvek snadno vyrobit.

V případě jakýchkoli dotazů prozkoumej FAQ aneb často kladené otázky a nenajdeš-li odpověď ani tam, nezdráhej se napsat.

Kdo zde vítán není

O sprosťáky, hulváty, rasisty a podobné typy tu nestojíme a dříve nebo později dostanou zákaz vstupu. Stejně tak při zjištění jakéhokoli pokusu o manipulaci s diváckým hlasováním půjde dotyčný z kola ven.

Sebrat na síti cizí nápad a vydávat ho za svůj je snadné a svůdné. Vyvaruj se toho. Nekraď. Přijde se na to, budeš mít akorát ostudu a stejně tě vyřadíme. Nezapomeň, že jedna ze soutěžních kategorií je i Kritik, jeho zraku podfuk neujde. Myslím že máš na to, abys vytvořil/a něco vlastního.

Komentáře RSS

Komentáře jsou uzavřeny.