Nominovaná díla – Uživatelé domácí

eshop

Jedná se o celou aplikaci, ne pouze o obrázek s grafickým návrhem!

Jednotlivé instance E-shopu mají sloužit všem prodejcům produktů Fujitsu, kteří nemají dostatečné časové, nebo finanční možnosti k provozování vlastního E-shopu. Díky téměř nulové instalaci na free hostingy představuje výbornou alternativu.

Aplikace je zde přístupná volně pro všechny uživatele. Zástupci Fujitsu a Registrovaní komentátoři mohou na foru požádat o administrátorské práva pro vyzkoušení z pohledu prodavače. Aktuální verze je funkční, postupně do konce soutěže budou přidávány nové funkčnosti zveřejněné zde. Všechny tyto funkce jsou také popsány v „uživatelské příručce“ dostupné z indexu webu. Vaše další nápady můžete psát jako komentáře na stránky soutěže Fujitsu.

Na vývoji se podíleli ve spolupráci Martin Jablonský a Petr Hurtík – 23letí studenti VŠ, jejichž hlavním hobby je vše kolem kódu. Ve volném čase si příležitostně přivydělají tvorbou webových aplikací.

Jakýkoliv bug prosím hlaste.

Pokud budete mít problemy s rychlostí systému, či se objeví error, není problem u nás – free hosting není moc ideální, koukáme, kam ho dat jinam

Stránkování