Tak nám soutěž FUJITSU končí :-(

Propagační akce pro firmu Fujitsu se, myslím, vydařila.

Trvala dost dlouho, aby se zapojilo hodně lidí. Mohli jsme vidět i slyšet spoustu pěkných i kuriózních nápadů v souvislosti s toto celosvětově známou firmou.

Původně jsem se přihlásil s tím, že hlavní motivací byly zajímavé ceny a snaha naučit se něco nového, ale konkurence kreativních nápadů je tady opravdu veliká. A pravděpodobnost výhry dost malá. Soutěžících je více než firem vyrábějících výpočetní techniku na celosvětovém trhu. Kdysi jsem si chtěl koupit notebook za výhodnou cenu na internetové aukci, ale narazil jsem na podvodníka, který podvedl desítky lidí a zaplacené zboží naposlal. Skončilo to jen trestním oznámením a napsal jsem o tom blog na jiném serveru – Skrytá úskalí internetu-warning

V této soutěži jsem se naučil celou řadu nových věcí a jinému pohledu na svět reklamy. Potěšilo mne, že powerpoint je možné konvertovat do videoformátů, i když to má také svá úskalí třeba se zhoršenou kvalitou obrazu nebo problémy se synchronizací zvuku. Ale dříve jsem to nepotřeboval, a teď mne to zaujalo. Pro někoho z profesionálů je to denní chleba, ale pro mne to bylo nové a zajímavé. Kdysi jsem pracoval dost s Photoshopem, ale tady jsem ani neměl zájem kouzlit. Dost jsem se pobavil při poslechu řvaného zpěvu o Fujitsu a obdivoval jsem odvahu někoho to zveřejnit. Ale humoru se meze nekladou. Díky některým opravdu konstruktivním kritikům za vhodné připomínky. Pohled na vlastní pokus očima někoho jiného byl vždy zajímavý. Psal jsem na jiném serveru blog o právě probíhající paralympiádě ve Vancouveru a našel jsem tam australského invalidního světového rekordmana v jízdě na jedné lyži rychlostí 213,65 km/hod. Tento jednonohý jezdec měl na sobě startovní číslo s označením FUJITSU. To mne potěšilo, že tato firma podporuje nejen své výrobky na celém světě, ale i sport a dobrodružné akce třeba do polárních krajů. Díky organizátorům za pěknou promotion akci, kde opravdu nešlo o reklamní nápady, ale o zesílení povědomí o firmě FUJITSU. Jen je mi líto, že už akce končí, protože některé prezentace bych chtěl ještě vylepšit třeba synchronizací s tradiční japonskou hudbou. Ale to nevadí, že to končí. Jindy nashledanou.

Komentáře RSS

Komentáře jsou uzavřeny.